ОЧЕНЬ СРОЧНО обчисліть масу калій гідроксиду що витратили на нейтралізацію аміноетанової кислоти

кількістю речовин 4 моль . Яка маса солі утворилася?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумейда Яна.

Ответ:

KOH + NH2CH2COOH = NH2CH2COOK + H2O

n(KOH) = n(NH2CH2COOH) = 4 моль

m(KOH)=56*4=224 г

Объяснение:

Удачи броо!!!!