визначте молекулярну формулу речовини , що містить Карбон( масова частка 83,72 % ) і Гідроген

(16,28 %) , якщо молекулярна маса цієї речовини дорівнює 86​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Глеб.

Ответ:

C6H14

Объяснение:

C = 0,8372*86 = 72

72/12 = 6

H = 0,1628*86 = 14

14/1 = 14