Серед запропонованих формул речовин вкажіть амфотерний гідроксид: а)Ва(ОН)2; б)Н3РО4; в)Ве(ОН)2;

г)КОН. Напишіть взаємодію з калій гідроксидом і хлоридною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремейчик Вячеслава.

Ответ:

в) Ве(ОН)2

Be(OH)2 + 2KOH(конц) = K2[Be(OH)4]

Be(OH)2 + 2HCl = BeCl2 + 2H2O