Скласти рівняння реакцій взаємодії сульфуру 4 оксиду з водою , вуглекислого газу з водою, фосфору 5

оксиду водою.Урівняти. СРОЧНО!!! ДАЮ 40 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сербин Женя.

SO2 + H2O = H2SO3

CO2 + H2O <==> H2CO3

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Отвечает Лакеева Соня.

1) сульфур(+4) оксид з водою

SO2 + H2O = H2SO3

2) вуглекислий газ з водою

CO2 + H2O = H2CO3

3)фосфор(+5)оксид з водою

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4