До 32 г 24% розчину солі додали 12 г води. Знайти масову частку солі в отриманому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анна.

Ответ:

17,5%

Объяснение:

W=m(в-ва)/m(р-ра);

М(в-ва)=W*m(р-ра);

М(В-ВА)=0.24*32=7.68;

М(р-ра2)=32+12=44;

W(в-ва2)=7.68/44=0.175*100%=17,5;