6. Доберіть коефіцієнти: А KClO 3 = KCl + O 2 ; Б Ca + O 2 = CaO; В H 2 O + N 2 O 5 = HNO 3 ; Г

BaCl 2 + Na 2 SO 4 = BaSO 4 + NaCl 7. Допишіть рівняння реакцій: А СН 4 + O 2 = … + … Б Mg + O 2 = … В CO 2 + H 2 O = … Г Na 2 O + H 2 O = … 8. Обчисліть масову частку розчину, який утворився при змішуванні 20г кухонної солі та 280г води.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Данил.

Ответ:

6)2KClO3 = 2KCl + 3O2

  2Ca + O2 = 2CaO

  N2O5 + H2O = 2HNO3

  BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4 + 2NaCl

7)CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

  2Mg + O2 = 2MgO

  CO2 + H2O = H2CO3

  Na2O + H2O = 2NaOH

8)  

Объяснение: