масова частка целюлози в деревині 45%.скільки кг целюлозного волокна можна добути з 600 кг

деревени?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федик Яринка.

Ответ:

270 кг

Объяснение:

w(речовини)=[m(речовини)/m(суміші)]×100%.

Нам потрібно знайти m(речовини)=[w(речовини)×m(суміші)]/100%. В даному випадку суміш- це деревина, а речовина- целюлоза.

m(целюлози)= (45×600)/100=270(кг)