Хлор утворює кілька кислот:HCl,HClO,HClO2,HClO а)Обчисліть відносні молекулярні маси

кислотб)доведіть розрахунами , у якій з кислот масова частка хлору найбільша ​

Ответы на вопрос

Отвечает Радишевская Кристина.

хлор утворює кілька кислот: HCl  HClO3  HClO2   HClO

а)Обчисліть відносні молекулярні маси кислот

б)доведіть розрахунами , у якій з кислот масова частка хлору найбільша.

HCl   35,5/36,5=97.2%

HClO3   35.5/84.5=42%

HCLO2    35.5/68.5=0.52%

HClO         35.5/52.5=67.61%

Най більша масова частка хлору у HCl