СРОЧНО ПОМОГИТЕ! Купрум(ІІ) нітрат при нагріванні розклався на купрум(ІІ) оксид, нітроген(ІV)

оксид такисень. Яка маса купрум(ІІ) оксиду та об’єми газів (н.у.) утворяться, якщо розклали сільмасою 18,8г?ПОМОГИТЕ ПЛИЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:х-8; у-1,12

Объяснение:

2Cu(NO3)2=2CuO+2N2O5+O2

18,8г. Хг. Ул

Cu(NO3)2. CuO. O2

n-2моль. n-2моль. n-1 мол

М 376г/моль. М-160 г/ моль. Vm 22,4

V-22,4л

18,8/376=х/160=у/22,4

18,8/376= 0,05

0,05*160= 8 грам

0,05*22,4= 1,12 літрів