Розрахуйте масові частки елементів у сполуці AlCl3


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Александр.

Ответ:

20% (Al)

80% (Cl)

Объяснение:

Mr (Al) + Mr (Cl3) = Mr (AlCl3)

27 + 106,5 = 133,5 грамм (AlCl3)

133,5 грамм = 100%

27 = х%

Находим х через пропорцию:

х = 27 × 100/ 133,5

х = 20% (Al)

100% - 20% (Al) = 80% (Cl)