Обчисліть і вкажіть кількісьть моль натрій гідрокарбонату , маса якого становить 252г


Ответы на вопрос

Отвечает Холодный Данил.

Ответ:

дано

m(Na2CO3)  = 252 g/mol

------------------------------

n(Na2CO3) - ?

M(Na2CO3) = 23 * 2+12+16*3 = 106 g/mol

n(Na2CO3) =m/M = 252 / 106 = 2.38 mol

ответ 2.38 моль

Объяснение: