Напишіть рівняння реакрій за схемою P - P2O10 - K3PO4 - H3PO4 - Ca3 (PO4)2 Допоможіть, будь

ласка, вона мене заріже і шашлик зробить

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

1)4P + 5O2 = 2P2O5

2)P2O5 + 3H2O = H3PO4

3)P2O5 + 6KOH = K3PO4 + 3H2O

4)2K3PO4 + 3Ca(NO3)2 = Ca3(PO4)2 + 6KNO3

Объяснение: