Обчислити масу солі та об'єм води необхідні для приготування розчину масою 300 г з масовою часткою

натрій хлориду 0.1

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Паша.

Ответ:

дано

m(ppaNaCL) = 300 g

W(NaCL) = 0.1

-----------------------

m(NaCL)-?

m(H2O)-?

m(NaCL) = 300*0.1 = 30 g

m(H2O) = 300 - 30 = 270 g

p(H2O) = 1 g/ml

V(H2O) = m(H2O) / p(H2O) = 270 / 1 = 270 mL

ответ 30 г, 270 mL

Объяснение: