Визначте масу води, у якій необхідно розчинити 5 г. калій нітрату КNO3, щоб отримати розчин з

масовою часткою солі 10 %

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Анна.

Ответ:

4,5г

Объяснение:

m (соли)=m (KNO3)*w (соли)\100%

m (соли)=5г*10%\100%=0,5г

m (воды)=m (соли)\m (KNO3)*100%=0,5г\10%*100%=5г

m (воды)=m (KNO3)-m (соли)=5г-0,5г=4,5г