Срочно! Помогите! Визначити масу цукру, який треба розчинити в 240г 10%-го розчину, щоб утворився

20%-й розчин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Alaev Nurali.

Ответ:

m1=240*10:100=24 г

20=(24+m2)*100:(240+m2)

20*(240+m2)=(24+m2)*100

4800+20m2=2400+100m2

20m2-100m2=2400-4800

80m2=2400

m2=2400:80

m2=30

Объяснение:

m2- маса цукру яку треба розчинити