ДАЮ 50 БАЛОВ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!! Магній масою 36 г спалили в кисні. Визначити

кількість речовини одержаного магній оксиду та масу води, яка необхідна для отримання з цього оксиду відповідного гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисьева Лиза.

Ответ:

дано

m(Mg) = 36 g

--------------

n(MgO)-?

m(H2O)-?

2Mg+O2-->2MgO

M(Mg)= 24 g/mol

n(Mg) = m/M = 36 / 24 = 1.5 mol

2n(Mg) = 2n(MgO) = 1.5 mol

n(MgO) = 1.5 mol

MgO+H2O-->Mg(OH)2

n(MgO) = n(HOH) = 1.5 mol

M(H2O) = 18 g/mol

m(H2O) = n*M = 1.5*18 = 27 g

ответ 1.5 моль, 27 г

Объяснение: