Яку масу солі та води необхідно взяти для приготування 500г 0,1% розчину солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.

Объяснение:

Находим массу соли=500*17%/100%=85г

масса воды = 500-85=415 г