СРОЧНО Яка маса водяної пари утворюється, якщо згоряє 32г метану?


Ответы на вопрос

Отвечает Фараонова Александра.

Ответ:

32г. Хг

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

16г/моль. 36г/моль

X=(32×36)÷16=72г ( H2O)