Визначте масу води, у якій необхідно розчинити 2 г солі, щоб отримати розчини із масовою часткою

солі 0,1%

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Никита.

Ответ:

1,998г

Объяснение:

m (соли)=m (раствора)*w (соли)\100%

m (соли)=2г*0,1%\100%=0,002г

m (воды)=m (соли)\w (соли)*100%=0,002\0,1*100%=2г

m (воды)=m (раствора)-m (соли)=2г-0,002=1,998г