1. До свіжеосадженого цинк гідроксиду масою 4,95г долили нітратної кислоти до повного його

розчинення. Визначити маси продуктів реакції. 2. Записати рівняння реакцій: а) ферум (ІІ) хлорид + калій гідроксид = б) барій нітрат + натрій сульфат = в) алюміній сульфат + натрій гідроксид = г) кальцій хлорид + аргентум нітрат = д) ферум (ІІІ) гідроксид + нітратна кислота = Очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Варавко Сергей.

Ответ:

Объяснение:

2. а) FeCl3 +3KOH= Fe(OH)3+3KCl

б) Ba(NO3)2+ Na2SO4= 2NaNO3+ BaSO4

в) Al2(SO4)3 + 6NaOH =2Al(OH)3 + 3Na2So4

г) CaCl2+ 2AgNO3=Ca(NO3)2 + 2AgCl

д) Fe(OH)3 + HNO3 = FeNO3 = H2O