8 грамм мыс оксидін алу үшін қанша грамм мыс реакцияға түседі?


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

4Cu+O2=2Cu2O
Mr(Cu)=64
m=64×4=256
Mr(Cu2O)=144
m=144×2=288
x-------8
256----288
X=8×256=2048
2048:288=7,1