• Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Р → Р2О5→Y→

К3РО4. У відповіді вкажіть відносну молекулярну масу речовини Y.

Ответы на вопрос

Отвечает Катраман Поля.

Ответ:

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5 (в избытке кислорода)

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4 (M=98 г/моль)

H3PO4 + 3KOH = K3PO4 +3H2O