з переліку MgO, CaCo3, Na2O, BaO, N2O5, KOH, Al2O3, виписати формули оксидів які реагують з водою.

написати рівняння можливих реакцій та назвати продукти реакцій. СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Даниель.

Ответ:mgo+h2o=mg(oh)2

вао+h20=ва(oh)2

na2o+h2o=naoh

N2O5 + H2O = HNO3

Al2O3 + 3H2O → 2Al(OH)3

Взаємодіють

Объяснение: