Скільки 80%-ої оцтової кислоти можна отримати при окисненні 2т. оцтового альдегіду


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Максим.

Ответ:

3,41 т

Объяснение:

CH3CHO+[O]=CH3COOH

m(CH3CHO)/M(CH3CHO)=m(CH3COoH)/M(CH3COOH)

2/44=m(CH3COOH)/60

m(CH3COOH)=2/44*60=2,73 т

mр(CH3COOH)=m(CH3COOH)/w=2,73/0,8=3,41 т