Складіть рівняння реакцій калію з хлором, з киснем, з сіркою, з азотом, з фосфором, з воднем.

Напишіть, як називаються утворені речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Торский Никита.

Ответ:

2K + Cl2 = 2KCl хлорид калия

4K + O2 = 2K2O оксид калия

2K + S = K2S сульфид калия

6K + N2 = 2K3N нитрид калия

3K + P = K3P фосфид калия

2K + H2 = 2KH гидроксид калия

Объяснение: