Записати хімічну формулу речовини,яка у своєму складі містить 12 атомів Карбону,22 атоми Гідрогену

та 11 атомів Оксигену.Обчислити відносну молекулярну масу цієї сполуки. а.C12H22O11b б.C12O22H11 в.270 г.436 Может бить несколько ответов

Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Саша.

Ответ:

a, відповіді на другу частину немає серед поданих варіантів

Объяснение:

Якщо Карбону 12, Гідрогену 22, Оксигену 11, то формула буде С12Н22О11 (цукор)

Мr=12×12+1×22+16×11=144+22+176=342