Найти масу хлоридної кистлоти яка міститься у 200 г розчину з масовою часткою 20%


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

40 г

Объяснение:

200 г - 100%

х г- 20%

х= 200*20 /100= 40(г)