СРОЧНО Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує обмежувати споживання цукру. Яправило,

доросла людина не повинна споживати більше 30 г цукру на день. Якакількість речовини С¹2Н²20¹1 відповідає такій масі цукру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Библикова Лиза.

Ответ:

87,7*10^-3 моль.

Объяснение:

M(C12H22O11) = 342 г/моль

n(C12H22O11) = m/M = 30/342 = 0.0877 моль = 87,7*10^-3 моль.