Яка маса розчину та маса води? якщо маса солі 2 г з масовою часткою 4%Срочно!!! пожалуйста!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Женя.

W=mсолі/mрозч*100% => mрозч=mсолі/W *100%

mрозч=2/4%×100%=50грам

Оскільки mрозчину = 50грам, а mсолі = 2грам, то m(H2o)=mрозч-mсолі=50-2=48 грам

Відповідь: m розч=50 грам, m води =48 грам