Яку масу солі та масу води необхідно взяти для приготування 200г розчину з масовою часткою солі 15%?


Ответы на вопрос

Отвечает Сермягин Мишак-Про.

Ответ:

солі 30 г, води 170 г

Объяснение:

w(солі)=m(солі)/m(розчину)

m(солі)=m(розчину)*w(солі)=200*0.15=

= 30 (г)

m(води)=m(розчину)-m(солі)=

=200-30=170 (г)