Розставте коефіцієнти у рівняннях. Почніть підбір коефіцієнтів з елемента, символ якого

підкреслено. 1) H 2 + І 2 = НІ 2) Ni + Н 2 SO 4 = Ni SO 4 + H 2 3) K + H 2 O = KOH + H 2 4) N 2 O 5 + H 2 O = HNO 3 5) H 2 CO 3 = H 2 O + CO 2 6) КНСО 3 = К 2 СО 3 + СО 2 +Н 2 О 7) H 2 + Cl 2 = НCl 8) Mg(OH) 2 + НBr = MgBr 2 + H 2 O 9) K 2 O + SO 2 = K 2 SO 3 10) Ca(OH) 2 = CaO + H 2 O 11) ZnSO 4 + BaCl 2 = ZnCl 2 + BaSO 4 12) Ca + H 3 PO 4 = Ca 3 (PО 4 ) 2 +Н 2 13) Li 2 O + H 2 O LiOH 14) Mg(OH) 2 + НBr = MgBr 2 + H 2 O 15) K 2 O + CO 2 = K 2 CO 3 16) HNO 3 = N 2 O 5 + H 2 O 17) Na 2 SO 4 + BaCl 2 = Na Cl + BaSO 4 18) KOH + SiO 2 = K 2 SiO 3 +Н 2 O

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Витя.

Ответ:

1) H 2 + І 2 = 2НІ

2) Ni + Н 2 SO 4 = Ni SO 4 + H 2

3) 2K + 2H 2 O = 2KOH + H 2

4) N 2 O 5 + H 2 O = 2HNO 3

5) H 2 CO 3 = H 2 O + CO 2

6) 2КНСО 3 = К 2 СО 3 + СО 2 +Н 2 О

7) H 2 + Cl 2 = 2НCl

8) Mg(OH) 2 + 2НBr = MgBr 2 + 2H 2 O

9) K 2 O + SO 2 = K 2 SO 3

10) Ca(OH) 2 = CaO + H 2 O

11) ZnSO 4 + BaCl 2 = ZnCl 2 + BaSO 4

12) 3Ca + 2H 3 PO 4 = Ca 3 (PО 4 ) 2 +3Н 2

13) Li 2 O + H 2 O=2 LiOH

14) Mg(OH) 2 + 2НBr = MgBr 2 + 2H 2 O

15) K 2 O + CO 2 = K 2 CO 3

16) 2HNO 3 = N 2 O 5 + H 2 O

17) Na 2 SO 4 + BaCl 2 = 2Na Cl + BaSO 4

18) 2KOH + SiO 2 = K 2 SiO 3 +2Н 2 O

Объяснение: