Скільки потрібно взяти 35% розчину цукру і води для приготування 350 г 15%розчину цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Лахва Міша.

Дано:

W1=35%

m(р-ну)=350г

W2=15%

Знайти:

m(р-ну)-?

Розв'язок:

15%=0.15 35%=0.35

m(р.р.)=W×m(р-ну)

m(р.р.)1=0.15×350г=52.5г

100г--35г

х--52.5г

х=(35×100)÷52.5=3500÷52.5=67г

Отже, 67г