Напишіть рівняння реакції, що характеризують наступні перетворення Са → СаО → Са(ОН)2 →СаС12


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1)2Ca+O2=2CaO

2)CaO+H2O=Ca(OH)2

3)Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O