Помогите!!! Задача 50 баллов Срочно! Який об’єм води, та масу солі необхідно взяти для

приготування 240 г водного розчину солі з масовою часткою цієї речовини 8%.

Ответы на вопрос

Отвечает Муса Абдуррахман.

Ответ:

19,2 г солі

220,8 мл води

Объяснение:

240 г - всьго розчину

8% - сіль

240*8%=240*8/100=19,2 г - солі в розчині

240-19,2=220,8 г - води в розчині