Яку масу цукру і води потрібно взяти для приготування 300г розчину(W цукру=40%)?


Ответы на вопрос

Отвечает Булавин Максим.

Ответ:

m(цукру)=300*(5/100)=15

m(води)=300-15=285

Объяснение: