Братва помогите, а), даю все 40 баллов которые у меня есть. "Знайдіть формулу оксиду, якщо він

містить 36,84 нітрогену"2. "Визначити формулу основи, якщо відомо, що металл двохвалентний, а відносна молекулярна масса дорівнює 74".

Ответы на вопрос

Отвечает Кулиш Карина.

Ответ:

1.

Объяснение:

1. 36,84 це %? Якщо так, то ось:

Дано

W(N)=36,84%

W(O)=?

Ar (N)=14

Ar (O) = 16

знайти:

NxOy

розв'язання

W (O) = 100% -36,84%= 63,16%

Нехай N=x, a O=y

x:y= 36,84/14 : 63,16÷16 = 2,6 : 2,26 = 3:2

Відповідь: N³O²

2. Mr (EOH)=74

Формула:

Е(ОН)²

мені здається, що треба знайти ще який це елемент (тому, що дана молекулярна маса), тому:

Мr (E(OH)²)=74

E+(OH)²=74

E+16×2+1×2=74

E+34=74

Ar(E)=40

Відповідь: Формула - Е(ОН)² (Са(ОН)²), Е - Са (кальцій)