У воді об'ємом 340 мл розчинили 160 г солі. Визначте масову частку розчиненої речовини в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Солнышкова Анечка.

Відповідь:

m(р-ну)=340+160=500г

w=160*100/500=32%

Пояснення: