5. З якими з перерахованих речовин реагує залізо, кисень, натрій гідроксид, калій оксид, хлоридна

кислота, купрум(11) сульфат. Напишіть рівняння відповіднихреакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Людмила.

4Fe+3O2=2Fe2O3

CuSO4+Fe=FeSO4+Cu

Fe+2HCl=FeCl2+H2

2NaOH+CuSO4=Cu(OH)2+Na2SO4

K2O+2HCl=2KCl+H2O