СРОЧНО!! До розчину, що містить 16 г купрум (ІІ) сульфату, додали розчин, що містить 20 г натрій

гідроксиду, визначте масу осаду, що випав

Ответы на вопрос

Отвечает Мишкевич Анна.

Ответ:

19,4 г

Объяснение:

Дано:

m(CuSO4)= 16г

m(NaOH)= 20г

Найти:

m(Cu(OH)2)-?

-------

0,4 моль

CuSO4+2NaOH→ Na2SO4+ Cu(OH)2

1 моль. 2 моль. 1 моль. 1 моль

n(NaOH)= m/M= 16г/40г/моль= 0,4 моль

0,4/2= x/1

х= 0,2 моль- n(Cu(OH)2)

m(Cu(OH)2)= n*M= 0,2 моль* 97 г/моль= 19,4 г