Етанову кислоту кількістю 0,3 моля повністю нейтралізували гідроксидом натрію. Яка маса солі

утвориться? ОЧЕНЬ СРОЧНОООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Кретова Варя.

Ответ:

CH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O

Вирішимо задачу, склавши пропорцію:

0,3 моль СН3СООН — х г CH3COONa

1 моль СН3СООН — 82 г CH3COONa

m(CH3COONa) = 0,3•82/1 = 24,6 (г)

Відповідь: m(CH3COONa) = 24,6 (г)

CH3COONa — ацетат натрию.