Обчисліть масу 1м^3 суміші, що містить однакові об‘єми хлору та карбон(IV) оксиду за н.у.


Ответы на вопрос

Отвечает Томилин Виктор.

Ответ:

≈ 2567 г

Объяснение:

Припустимо, що умови у нас нормальні

Є суміш, що складається з 500 л хлору та 500 л вуглекислого газу

Рахуємо масу хлору

m(Cl_2) = \dfrac{V(Cl_2) \cdot M(Cl_2)}{V_M} = \dfrac{500 \cdot 71}{22.4} \approx 1584.82\;g

Рахуємо масу вуглекислого газу

m(CO_2) = \dfrac{V(CO_2) \cdot M(CO_2)}{V_M} = \dfrac{500 \cdot 44}{22.4} \approx 982.14\;g

Ну, а спільна маса 1584.82 + 982.14 = 2566.96 г