У розчині міститься 20 г солі, масова частка солі 50 %. Визначте масу даного розчину? ПОЖАЛУЙСЬА

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Елена.

Ответ:

40 г

Объяснение:

w(р.в.) =(m(р.в.)/m(р-ра))×100%

m(р-ра)=(m(р.в.)×100%)/w(р.в.)

m(р-ра)=(20×100)/50=40 г.