Яка кількість речовини міститься у 7.8 г Al(OH)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Al(OH)3=7,8г

n(Al(OH)3-?

Знайдемо молярну масу  гідроксиду алюмінію:

M(Al(OH)3=1*3+16*3+27=51+27=78 г/моль

Знайдемо кількість речовини

n(Al(OH)3=m/M = 7,8/78 = 0,1 моль