У 70.25 г бромопохідної пропану міститься 60 г Брому. Визначте молекулярну формулу бромопохідної

сполуки пропану та її молярну масу.

Ответы на вопрос

Отвечает Скляр София.

Ответ:

C3H5Br3, 281 г/моль

Объяснение:

w(Br) = 80x/ 80x + 36 + 8-x = 60/70.25

80x = 67.6x + 30.42 + 6.76 - 0.854x

13.24x = 37.18

x = 3

C3H5Br3, M(C3H5Br3) = 12 * 3 +5 +80*3 =281 (г/моль)