Обчисліть об'єм кисню що необхідно для спалювання сірки масою 6,4 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.
M ( S ) = 6,4 г
V ( O2 ) -?
————————
n ( S ) = m/M = 6,4 / 32 = 0,2 моль
0,2 моль Х моль
S + O2 = SO2
1 моль : 1 моль
Співвідношення молей один до одного, тому n(O2) = 0,2 моль
V ( O2 ) = 0,2 • 22,4 = 4,48 л