Допишіть схеми реакцій і хімічні рівняння Mg+H2O, CaO+H2O, SeO3+H2O, SiO2+BaO, I2O5+Na2O


Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Mg+2H2O=Mg(OH)2+H2

CaO+H2O=Ca(OH)2

SeO3+H2O=H2SeO4

SiO2+BaO=BaSiO3

I2O5+Na2O=2NaIO3