відносна формульна маса сполуки CaEO3 становить 100. обчислити відносну атомну масу невідомого

елемента Е​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Саша.
Можна обчистити таким способом:
Ar( E ) = Mr - ( n • Ar(Ca) + n • Ar(O) ) = 100 - ( 1 • 40 + 3 • 16 ) = 12
Це атомна маса атома Карбону
CaCO3