Pb-PbO-PbCI2-Pb(OH)-PbO Складіть рівняння реакції


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

2Pb + O2 = 2PbO

PbO + 2HCl = PbCl2 + H2O

PbCl2 + 2NaOH = Pb(OH)2 + 2NaCl

Pb(OH)2 -> PbO + H2O