9. Обчисліть масу кисню та об’єм водню (п. У.), які необхідні для отримання 54 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Страшнова Диана.

Ответ:2H2 + O2 = 2H2O

x/44.8 = 54/36; y/32 = 54/36;

x = 67.2 (л). y = 48 г

Объяснение: