Срочнооооо❤️❤️❤️❤️ 8. Щоб під час розморожування риба не втратила вологу та мінеральні речо-вини,

її слід покласти у холодну, підсолену воду на 2-4 години в залежності відрозміру. Для розморожування 1 кг риби необхідно узяти 2 л води і 1 ч ложкукухонної солі — 5г. Обчисліть масову частку кухонної солі у вище згаданомурозчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Овакимян Сережа.

Ответ:

0.25%

Объяснение:

w(NaCl) = m(NaCl) / m(р-ра) = m(NaCl) / (m(H2O) +m(NaCl)) = m(NaCl) / (V(H2O) * p(H2O) + m(NaCl)) = 5/ (2000 * 1 + 5) = 0.0025